117-7.3728MHZ-AM0 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    117-7.3728MHZ-AM0
  • Производитель
    Fox Electronics
  • Описание
    Fox Electronics 117-7.3728MHZ-AM0 Mfr Package Description: ROHS COMPLIANT, SMD, 4 PIN Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes China RoHS Compliant: Yes Terminal Finish: GOLD Operating Temperature-Max: 85 Cel Operating Temperature-Min: -40 Cel Mounting Feature: SURFACE MOUNT Physical Dimension: L7.5XB5.2XH1.5 (mm)/L0.295XB0.205XH0.059 (inch) Supply Voltage-Max: 3.63 V Supply Voltage-Min: 2.97 V Supply Voltage-Nom: 3.3 V Fall Time-Max: 6 ns Manufacturer Series: F4100R Operating Frequency-Nom: 7.37 MHz Oscillator Type: HCMOS Output Load: 15 pF Rise Time-Max: 6 ns Symmetry-Max: 1.22 %